Yllka Kuqi më shumë se asnjëherë më parë është aktivizuar në skenë.

Ajo po shfaqet si një femër që di të provokojë mjaft mirë me fustanet dhe pamjen e saj. Yllka si duket po përgatitet për verë, prandaj edhe pamja është primare.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me një fustan vezullues dhe i pyet ndjekësit e saj se si po duket.