Sot është ditë festë në familjen e këngëtares Shyhrete Behlulit sepse njëra nga vajzat e saj pikërisht sot feston ditëlindjen, shkruan Popullore.com

E para e cila Njomzën në rrjete sociale ka qenë pikërisht motra e saj e vogël Engji. Ajo para pak çastesh në rrjetin social Instagram, saktësisht në rubrikën InstaStory ajo ka postuar një fotografi të Njomzës dhe ka shkruar ” Shumë urime zemra ime”.

Rikujtojmë që Njomza është një emër shumë i kërkuar sepse kujdeset për pamjen e shumë yjeve shqiptare.

Shumë urime Njomza!