Shyhrete Behluli është emri më i dashur që ka skena muzikore shqiptare, sepse në secilin vit ka treguar që këngët janë receta e saj më e mirë, shkruan Popullore.com

Rrugëtimin e njejtë e ka nisur edhe vajza e saj Engjëllusha Salihu, e cila ka arritur që me projektin e saj “Kanagjegji”të kap majat e suksesit, shkruan Popullore.com

Nënë e bijë kanë sjellur edhe këngën e radhës e cila është lansua në xhirimet e Vitit të ri tek produksioni Vizioni Libonia.

Kështu kanë shënuar edhe bashkëpunimin e tyre të tretë dhe tejet të suksesshëm./Popullore.com