Gjithmonë sa herë del para ekraneve shqiptare rrezaton pozitivitet dhe gjithmonë është e gatshme për të treguar për shumë për jetën e saj, shkruan Popullore.com

Keni ide se për kë po flasim?

Është kjo Vjosa Emini e cila tashmë ka lansuar edhe një projekt muzikor të cilin e ka përformuar në xhirimet e Vitit të Ri tek produksioni Vizioni Libonia

Ajo ka një pyetje në këtë projekt muzikor, dhe na tregon potpuri.

Për të kuptuar gjithë fabulen e këngës shikojeni videon e listuar më poshtë./Popullore.com