Sukseset që ajo ka arritur në skenën muzikore shqiptare janë për t’u marrë lakmi, sepse Mimoza Shkodra me secilin projekt të lansuar ka treguar që është shumë e zonja në skenën muzikore shqiptare, shkruan Popullore.com

Por këngëtarja përveç që në skenën muzikore shqiptare po tregohet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi ku shfaqet mjaft joshëse dhe me shumë stil si zakonisht.

Rikujtojmë që ajo po e shijon suksesin e bashkëpunimit me të fejuarin Seldi Qalliun./Popullore.com

Faleminderit Make-up Artist @rita.s_salon Tiranë😘😘

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on