Këngëtaret Mihrije Braha dhe motra e saj Lora, kanë realizuar së fundmi një set të ri fotografik.

Ato kanë shkëlqyer në disa poza të marra pranë njëra tjetrës, teksa shfaqen të veshura me fustane të gjata, elegantë dhe plot shkëlqim.

Mihrija dhe Lora ngjasojnë shumë njëra me tjetrën, dhe përdorin gati edhe të njëjtin stil flokësh.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on