Jemi mësuar tashmë që në tregun muzikor shqiptar të kemi një numër të madh të artistëve të cilët tashmë po prekin edhe tematika të shumta me të gjitha projektet muzikore, shkruan Popullore.com

Halide Piskala ka qenë e pranishme në xhirimet e Vitit të Ri tek produksioni ARDI dhe ka kënduar këngën e saj me titull “Qani sy e mos pushoni” duke na prekur të  gjithëve me një interpretim kaq emocionues./Popullore.com