Ryva Kajtazi është një nga emrat më të dashur që ka skena muzikore shqiptare sepse gjithmonë ka arritur që të jetë shumë e lakuar në mediet rozë dhe në rrjete sociale për shkak të përkushtimit të saj të jashtëzakonshëm ndaj muzikës, shkruan Popullore.com

Ajo ka vite që ka nisur këtë rrugëtim në muzikë dhe sigurisht që ndonjëherë të gjithë kanë nostalgji për projektet që i ka lansuar vite më parë.

Kësaj radhe kemi kthyer akrepat pas!

A e mbani mend këngën “Mendo” të Ryva Kajtazit e cila është publikuar vite më parë?