Vitin e kaluar tregut muzikor shqiptar ju është shtuar edhe një projekt me një tematikë që prek zemrat e të gjithëve, madje ka arritur që të kthehet në një nga këngët më prekëse që kanë lansuar Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, shkruan Popullore.com

Të gjithë e keni parë klipin e dyshes të realizuar deri në detajin e fundit, por kësaj radhe Engji do ju tregojë prapaskenat e kësaj këngë.

Madje ajo na ka treguar se edhe ka qarë gjatë xhirimit.

Shikojeni videon e listuar më poshtë./Popullore.com