Andrra Destani para pak ditësh bëri hapjen e dyqanit të saj të fustanave.

Tanimë është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, e shumica që kanë të bëjnë me dyqanin e saj.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet se ka veshur disa fustana nga dyqani.

Andrra po duket tamam si një modele, me trupin dhe fytyrën e saj të bukur.

Por, vendi ku ka pozuar, duket sikur është një vend me lartësi dhe pas saj shihet vetëm një xham…