Ja kujt…

Modelja Andrra Destani u bë e njohur për publikun shqiptarë pas martesës me këngëtarin Sinan Hoxha, ajo tashmë shquhet edhe për bukurinë dhe brishtësinë e saj.

Andrra është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, e edhe mbrëmë ajo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku po duket mjaft bukur e grimosur nga grimeri i njohur Arbër Bytyqi.

Ajo ka falënderuar Arbrin për grimin, me mbishkrimin ne foto: “I love you”